Śruba z uchem, Łańcuchy mocujące

Zamocowanie ładunków w transporcie drogowym to dobre wykorzystanie właściwości aut, a również zastosowanie środków mocujących. Jakiego typu są najbardziej popularne i pomocne?

Z pewnością pasy, lecz mogą być wyłącznie w takiej sytuacji wykorzystywane jak są nieuszkodzone i mają czytelną etykietę – http://www.protect-vehicle.eu

Tam właśnie znajduje się wiele ważnych oznaczeń. Miejmy na uwadze, że na etykiecie musi być podana norma EN 12195-2, gdyż znaczy to, że producent potwierdza zgodność z jej wymaganiami. Następne normy nie gwarantują odpowiedniej jakości takich pasów. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl muszą spełniać wymagania normy EN 818-2, a elementy łączące oraz skracające powinny posiadać urządzenie ubezpieczające przed rozpięciem.

Drążki pozwalają na błyskawiczny i wygodny podział powierzchni ładunkowej, ponadto mogą być wykorzystane w pionie oraz poziomie wewnątrz pojazdów między sztywnymi powierzchniami, jak chłodnie, naczepy zamknięte i tak dalej. Bardzo często takie zakończenia są obustronnie gumowe albo mają antypoślizgowe stopki. Interesującym rozwiązaniem jest też siatka, wyróżnić możemy dwa rodzaje zabezpieczeń siatkami. Pierwsza to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, następna zabezpieczenie ładunku dzięki okryciu i dociskowi – http://protect-vehicle.eu

Pierwszy rodzaj ma zastosowanie przy przewożeniu ładunków sypkich w kontenerach otwartych albo pojazdach o otwartej przestrzeni ładunkowej. Ich plusem jest możliwość stosowania w samochodach różnego typu i różnych producentów, a też szybkie i proste mocowanie przy pomocy pasów mocujących. Pamiętajmy jednakowoż, by taki TAG=sprzęt kupować w specjalistycznych sklepach, gdzie kupimy i pozostałe niezbędne elementy, jak śruba z uchem, eogniwa.pl która przydaje się do wielu zadań.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *